Uslan Hotel Uludağ

1. Bölge , Bursa , Türkiye

Bursa, Uludağ bölgesinde bulunan Uslan Hotel Uludağ en son 2008 yılında yenilenmiştir. Tesisin denize uzaklığı uygun değil. Tesis tam pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Otel Yenişehir Havaalanı'na 87 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 180 km, Bursa'ya 33 km uzaklıktadır. Tesis içerisinde bulunan doktor, kuaför, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Otel Özellikleri

Tesis Konaklama Seçenekleri
  • Tam Pansiyon
Tesis Konsept
  • 3 Yıldız
Tesis Temaları
1 Oda

Genel Bilgiler

Bursa, Uludağ bölgesinde bulunan Uslan Hotel Uludağ en son 2008 yılında yenilenmiştir. Tesisin denize uzaklığı uygun değil. Tesis tam pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Otel Yenişehir Havaalanı'na 87 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 180 km, Bursa'ya 33 km uzaklıktadır.

Tesis içerisinde bulunan doktor, kuaför, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Tesiste pist kullanımları ücretlidir.
Skipass ücretlidir.
Lift kullanım ücreti fiyatlara dahil değildir.
Sauna rezervasyon sistemiyle çalışmaktadır ve ücretlidir.
Oda servisi, sauna, emanet kasa, telefon, faks ve internet, doktor, çamaşır hizmeti, kayak okulu, kayak&snowboard kiralama ve kar motoru ücretlidir.

Uludağ ,Bursa Merkeze 30 Km Mesafede bulunmaktadır. Bölge 1.Yerleşim ve 2.Yerleşim bölgesi olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Ve teleferik ile ulaşım imkanı mevcuttur.
Bahsi geçen 1.bölge ve 2. Bölge arasındaki mesafe yaklaşık olarak araç ile yaklaşık olarak 5 dakikalık bir mesafedir. (1.bölgede yer almaktadır.)

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
Hava şartları ve olası aksaklıklardan dolayı açılamayan pistlerden Hadigezicom ve otel sorumlu değildir.

Yeme-İçme Bilgisi

Tam Pansiyon
Sabah Kahvaltısı:07:30-10:30
Akşam Yemeği:19:00-21:30
Gece Çorbası:00:00-01:00
Çay Saati:17:00-18:00

Öğle yemeği,ve yemeklerde dökme su,Beş Çayı ve Kuru pasta ikramı ve Gece Çorbası konaklama ücretine dahildir.

Konaklama ücretine dahil olmayan tüm yerli & yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler, tüm yiyecek talepleri ücretlidir.

Konum Bilgisi

Uludağ'da bulunan Uslan Otel kayak pistine 30 metre uzaklıkta, Bursa şehir merkezine 30 km uzaklıkta, Bursa Otobüs terminaline ise 45 km uzaklıktadır.