Prag Pegasus Havayolları Ile 3 Gece Otel Konaklamalı

Karlovy Vary

PRAG 3 GECE 4 GÜN Pegasus Havayolları ile

0

4 Gün 3 Gece

1 Şehir

09:30

Uçak

Var

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli misafirlerimizle saat 09:30’da buluşma. Bilet eve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC301 sefer sayışı uçağı ile saat 12.30’de Prag’ hareket. Saat 13:20’da Prag’a varış. Varışın ardindan Prag sehir merkezine transfer. Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda. Kale bölgesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben serbest zaman ve otele transfer. Aksam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Tekne turuna katilma imkani Geceleme otelimizde.


VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU :
Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile bir kez daha görülecektir.
TUR ÜCRETİ:( ULAŞIM + TEKNEÜCRETİ + A.BÜFE YEMEK + İÇECEK + REHBERLİK ) kişi başı 50 €

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek ekstra tam gün Karlovy Vary turu(yemeksiz) veya Akşam Çek Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.


KARLOVY VARY TURU:
17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, ruscari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edilecek. Tur sonrasi serbest zaman.Serbet zamaninizi kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı satış mağazalarında alışverişle geçirebilirsiniz.
TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + REHBERLİK ) kişi başı: 55 €


PRAG ÇEK GECESI:
Prag'ın yerel restoranlarında birinde Çek Müziği, Çek folk danslar , yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlenceli ve Çek Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz,
TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK) kişi başı: 65 €

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz ) katılabilirler. Aksam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Ortacag Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.


PRAG ORTAÇAĞ GECESİ:
Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK) kişi başı: 75 €


ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN
Bu turumuzda. Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Dresdeni ziyeret ediyouruz. 2. dunya savasi sonrasi küllerinden yeniden doğan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi, Zwinger sarayını, Bruhl terası, kral yolu, elbe nehri, kral yolu, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü Prag şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı.
TUR ÜCRETİ ( ULAŞIM + REHBERLİK ) kişi başı : 70 €

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından , Havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC302 sefer sayılı uçağı ile saat 14:25’de İstanbul’a hareket. Saat 19:05’de İstanbul’a varış.

Hoşgeldiniz.

 • Pegasus Havayolları ile SAW – PRAG – SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan vergileri
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Prag 3* otelde 3 gece 4 gün konaklama
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 • Prag panoramik şehir turları
 • Tecrübeli rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • ****Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.
 • Kisi basi 5 euro bahsis otobus söförü icin rehber tarafinda toplanacaktir.
 • Yurtdışı çıkış vergisi
 • Tüm kişisel harcamalar,
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Seyahat Koruma Paketi
 • Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;
 • 1.KademeKişi başı Tur bedeli : 0 — 1.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 20 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.
 • .
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT

Gidiş Ulaşımı Pegasus Airlines Pegasus Airlines - PC301 12:30 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.) 13:20 - Prag, Çek Cumhuriyeti (PRG-Ruzyne)
Dönüş Ulaşımı Pegasus Airlines Pegasus Airlines - PC302 14:25 - Prag, Çek Cumhuriyeti (PRG-Ruzyne) 19:05 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.)

Otel (Merkeze max 10 km)
3* Krystal Hotel vb.
3* Amedia Hotel vb.


COVID Bilgi --- Çekya Hükümeti tüm kısıtlamaları kaldırmıştır.
--- Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir..

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

Başa Dön

Copyright © 2022 | Tourcosoft Agency Software Solutions