Grand Yazıcı Uludağ

Uludağ , Bursa , Türkiye

Grand Yazıcı Uludağ ile en keyifli kış tatili sizi bekliyor. Şehir merkezine 35 km uzaklıkta olan otelde rahat edeceğiniz birbirinden güzel oda seçenekleri bulunmaktadır. Toplamda 235 odası bulunan tesis içinde standart oda, aile odası ve junior suite seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Tam Pansiyon Plus seçeneği ile misafirlerini konuk eden Uludağ otelinde sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Ara öğünler ve aperatif servisi tesiste belirlenen saatlerde ve mekanlarda yapılmaktadır. 24 saat oda servisi, restoran, çamaşırhane hizmetleri, genel alanda internet, alışveriş merkezi ile kendinizi evinizin konforunda hissedeceksiniz.

Otel Özellikleri

  • Ana Restaurant ( Kapalı )
  • Çamaşır Hizmetleri
  • Bagaj Odası
  • Kafe
Tesis Konaklama Seçenekleri
  • Tam Pansiyon Plus
Tesis Konsept
  • 4 Yıldız
Tesis Temaları

Aile Odası

Aile Odası tipi odalar 45 m² büyüklüğünde olup Arakapı, Banyo, Çarşaf Değişimi, Duş, Halı Zemin, LCD Televizyon, Merkez...

1 Oda

Junior Suite

Junior Suite tipi odalar 40- 45 m2 büyüklüğünde olup Banyo, Çift Kişilik Yatak, Duş, Halı Zemin, LCD Televizyon, Merkezi...

1 Oda

Standart Oda

Standart Oda tipi odalar 18-28 m² büyüklüğünde olup Banyo, Duş, Halı Zemin, LCD Televizyon, Merkezi Isıtma, Mini Bar, Mü...

1 Oda

Otel Özellikleri

  • Ana Restaurant ( Kapalı )
  • Çamaşır Hizmetleri
  • Bagaj Odası
  • Kafe

Genel Bilgiler

Grand Yazıcı Uludağ ile en keyifli kış tatili sizi bekliyor.

Şehir merkezine 35 km uzaklıkta olan otelde rahat edeceğiniz birbirinden güzel oda seçenekleri bulunmaktadır. Toplamda 235 odası bulunan tesis içinde standart oda, aile odası ve junior suite seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Tam Pansiyon Plus seçeneği ile misafirlerini konuk eden Uludağ otelinde sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Ara öğünler ve aperatif servisi tesiste belirlenen saatlerde ve mekanlarda yapılmaktadır.

24 saat oda servisi, restoran, çamaşırhane hizmetleri, genel alanda internet, alışveriş merkezi ile kendinizi evinizin konforunda hissedeceksiniz.

Önemli Bilgiler

Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Pistlerin açık olma durumu hava koşullarına ve olası aksaklıklara göre değişiklik gösterebilir.
Tesisler doluluk oranına göre konsept değişikliği hakkını saklı tutar.

- Otel konsepti dışında almış olabileceğiniz ekstra hizmetler ile Oda kapı kartınızı teslim etmek için çıkış esnasında otel resepsiyonuna uğramanızı ricadır.
- Tesiste verilen Tam Pansiyon Plus konaklamalar, tesise giriş günü akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.
- Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.
- Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

*** 28 Aralık Pazartesi gününden itibaren yurtdışından hava ile, 30 aralık tarihinden itibaren hava, kara ve deniz yolu ile gelen tüm yolcuların son 72 saat içinde yapılmış negatif PCR testlerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen

Yeme-İçme Bilgisi

Tam Pansiyon Plus

Tesiste; açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, öğle ve akşam yemeklerinde yemek saatleri süresince otelin belirlemiş olduğu limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içecek servisi,10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya Salonunda(Arka Lobby)Self Servis Çay ve Nescafe, 17.00-18.00 saatleri arası Self Servis kuru pastalı beş çayı, (18.12.2020-13.03.2021) tarihleri arası haftanın 6 günü akşam yemeklerinde canlı müzik mevcut,odalardaki minibarlara günlük kişi başı bir adet 0,5 lt su ücretsiz olarak konulur.

Kahvaltı ve yemekler misafir yoğunluğunun olmadığı dönemlerde set menü olarak verilmektedir.

07.30-10.00 Kahvaltı
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş Çayı
1.nci Tercih 19.30-21.00 Akşam Yemeği
10.00-24.00 saatleri arası Cennetkaya salonumuzda(Arka Lobby) Self Servis Çay-Nescafe

Misafirlerimizin sağlığı için COVID-19 önlemleri gereği Akşam yemekleri saatleri aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiş olup
***Satış esnasında mutlaka misafirlerimize aşağıdaki saatlerden hangi seçeneği tercih ettiklerinin sorulması,
*** Misafire ve Otele bildirilen rezervasyon formunda mutlaka aşağıdaki saatlerden hangi seçeneği tercih ettiklerinin bildirilmesi önemle rica olunur.

Aktivite Bilgisi

SPA/Wellness
Tesiste bulunan kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, güzellik salonu, çocuk havuzu ve fitness merkezi, 09.00-20.00 saatleri arası hizmet vermektedir.
Ücretli Hizmetler;
Masaj
Cilt Bakımı
Spa
Hamam
Doktor
Güzellik Merkezi
Kuaför

Ücretsiz Hizmetler;
Sauna

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yüzme havuzları, hamamlar, saunalar ve masaj salonlarının faaliyetleri durduruldu. Yapılacak ikinci bir açıklamaya kadar bu işletmeler kapalı durumda olacaklar.

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı yeni genelgede ilgili madde ise şöyle:
- Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulması, ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işleminin yapılabilmesi kararı alındı.

KISITLAMAYA UYMAYANALARA CEZA KESİLECEK
Yukarıda belirtilen esaslar doğrultusunda alınan kararlara uymayanlara Umumi Hıfzıssıhha Kanununun ilgili maddeleri gereğince idari işlem tesis edilecek ve konusu
suç teşkil eden davranışlara ilişkin Türk Ceza Kanununun 195 inci maddesi kapsamında gerekli adli işlemler başlatılacak.

Konum Bilgisi

Hava Alanına Uzaklığı:53 kmYenişehir Havalimanı
Kayak Merkezi:0,04 kmUludağ 1. Bölge Pisti