• Venezia Palace Deluxe Resort Hotel
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

Mükemmel bir konuma sahip; konfor ve eğlence arayışınıza cevap verecek bir konaklama konsepti sunan tesisimizde gündüz kendinizi turkuaz mavisi sulara bırakırken gece eğlence hayatının tadına varacaksınız.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Ultra Her şey Dahil
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER* Tesisin 543 odası mevcuttur.

* Balkonsuz Oda: 25 m² genişliğindedir,  bahçe manzaralıdır, tesisin zemin katında bulunmakta olup balkonsuz odalardır. 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yataklıdır. Maximum 3 kişi konaklamasına uygundur. Odaya ilave ek yatak konulduğunda sıkışıklık olabilmektedir. 44 adettir. 

* Kara , Deniz veya Havuz Manzaralı (Kısmi Manzaralı) Standart Oda :25 m² genişliğindedir, (Balkon hariç). Tamamı balkonlu  bahçe, kısmi deniz, havuz manzaralı odalardır. 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yataklıdır. Maximum 2+2 konaklamasına uygundur.  Standart odalar San Marco ve Santa Maria Bloklarında bulunmaktadır. 382 adettir.

*Tesisin 6 adet engelli odası bulunmaktadır. Standart Odalardan farklı olarak Banyo’ da engelli misafirlerimiz için duşa kabin ve aparatlar bulunmaktadır ve balkon mevcuttur,  tamamı zemin katlardadır.

* Castello Odalar: (Kara- Kısmi Deniz ve Havuz Manzaralı) ; 28 m² genişliğindedir.  (Balkon hariç).1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yataklıdır. Maximum 2+2 konaklamasına uygundur. Kısmi Deniz - Havuz ve Bahçe Manzaralıdır.  Superior odalar Castello Bloğunda bulunmaktadır. 57 adettir. 

* Aile Odası; 40 m² genişliğindedir. (Balkon hariç) iki yatak odası ve 1 banyodan oluşur, odalar arasında ara kapı bulunmaktadır. 1 adet çift kişilik ve 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Maximum 4 kişi konaklamasına uygundur. Aile odaları San Marco ve Santa Maria Bloklarında bulunmaktadır.  Kısmi Deniz - Havuz ve Bahçe Manzaralıdır. 40 adettir. 

* Castello Aile Odası: 50  m² genişliğindedir. (Balkon hariç) iki yatak odası ve 1 banyodan oluşur, odalar arasında ara kapı bulunmaktadır. 1 adet çift kişilik ve 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Maximum 4 kişi konaklamasına uygundur. Bahçe, Kısmi Deniz ve Havuz Manzaralıdır. 

* Tesiste Klima çalışma saatleri mevsim şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ana Bina ve Bloklarda merkezi sistem bulunmaktadır. 

Genel Özellikler

* Tesiste 3 blok + 4 villa mevcuttur. Bloklar 4 kattan oluşmaktadır. Ana binada ve bloklarda 2’şer adet asansör bulunmaktadır.

* Mini barda  2 adet su, 2 adet soda, 2 adet kola, fanta, sprite, meyve suyu ve bira mevcuttur.

* Tüm genel alanlarda ve odalarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

* Tesisin karşılama konsepti bulunmaktadır, engelli misafirlere özel öncelikli check-in, istenildiği takdirde tekerlekli sandalye hizmeti verilmektedir. Özel kapı karşılama ve tüm misafirlere cookies, şampanya, alkolsüz serin içecekler ile karşılama.

* Yabancı uyruklu misafirlerin rezervasyon ve giriş esnasında, oturma izni yada TC vatandaşlığı belgesini tarafımıza ibraz etmeleri zorunludur. Afişe edilen fiyatlar sadece TC kimlik ibraz edebilen misafirler için geçerlidir.

* Tesisin toplantı salonu mevcut olup ; San Marco Toplantı salonu 1.008 m² olup ikiye bölünebilir. San Marco1 672m² ve San Marco2 336m² genişliğinde iki ayrı salon olarak kullanılabilmektedir. Tamamen kolonsuz olan bu salonların tavan yüksekliği 4,3 mt. dir.  Workshoplar Accademia1 (40 m²), Accademia2 (40 m²), Accademia3 (40 m²) Accademia 4 (52 m²) bu salonların tavan yüksekliği 3,20 mt. dir. Fuaye alanı, toplamda 325 metrekaredir. 2 adet hazırlık odası ve 1 adet kulis mevcuttur. Tüm salonlarda kablolu ve kablosuz internet erişimi mevcuttur Toplantı Salonu kullanımı ücretlidir.

* Tesis bilgileri, önemini kapsayan zaman dilimi içerisinde otel yönetimi, değişiklik, iptal ve mekan değişiklikleri yapmaya yetkilidir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.


ANTALYA

Ultra Her Şey Dahil Konsept Özellikleri 

Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)(Bellini Ana Restoran)

Geç Kahvaltı (10:30 ile 11:00 saatleri arasında)(Bellini Ana Restoran)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında)(Bellini Ana Restoran)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)(Bellini Ana Restoran)

Ana Restoran Çocuk Büfesi - Öğle Yemeği (12:30 - 13:30 saatleri arasında)(Bebek maması mikrodalga + mikser servisi)(Bellini Ana Restoran)

Ana Restoran Çocuk Büfesi - Akşam Yemeği (19:00 - 20:00 saatleri arasında)(Bebek maması mikrodalga + mikser servisi)(Bellini Ana Restoran)

Meze Türk Snack Restoran (12:30 ile 16:00 saatleri arasında)(Hamur İşi, Pide, Snack Yiyecekler)

Gusto İtalian Snack Restoran (11.00 – 17.30 saatleri arasında)(İtalyan Menü)

Gusto Snack Dil Balığı ve Pizza servisi (11:00 – 16:00 saatleri arasında)

Bellini Midnight Snack Restoran (23.00 – 07.00 saatleri arasında)(Fast Food)

Campanila Patisserie (Kule) (12.00 – 18.00 saatleri arasında)(Taze Yaş Pasta ve Meyve Çeşitleri)

Campanila Patisserie (Kule) (12.00 – 21.00 saatleri arasında)(Dondurma)

Palazzo Pastane - Sıcak soğuk kekler, tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri, yaş pasta ve tatlı çeşitleri, meyve çeşitleri (12:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Meydan)

Waffle (14:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Palazzo Pastane )

Kumpir (16:30 ile 17:30 saatleri arasında)(Palazzo Pastane)

Dondurma (12:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Palazzo Pastane)


A'La Carte Restoranlar;

Gusto Deniz Ürünleri A la Carte Restoran (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonludur - Ücretli)(5 gece ve üzeri konaklamalarda 1 kez 1 mutfak ücretsizdir.)

Fellini İtalyan A la Carte Restoran (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonludur - Ücretli)(5 gece ve üzeri konaklamalarda 1 kez 1 mutfak ücretsizdir.)

Meze Türk A la Carte Restoran (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonludur - Ücretli)(5 gece ve üzeri konaklamalarda 1 kez 1 mutfak ücretsizdir.)


Barlar;

Fora Lobby Bar (24 Saat)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz sıcak/soğuk içecek)

Campanile (10.00 ile 23:00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz sıcak/soğuk içecek)

Nescafe Coffee Corner (08:00 ile 12:00 saatleri arasında)(Sıcak, Soğuk 2.Nesil Çay, Kahve Çeşitleri)

Gondola Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz soğuk içecek)

Sole Mare Bar (Sahil)(10:00 ile 18.00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz sıcak, soğuk içecek)

Caesars Show Center Bar (20.30 ile 24:00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz soğuk içecek)

Palazzo Bar (10:00 ile 24:00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz sıcak, soğuk içecek)(Meydan Pastane)

Piazza Bar (Açık Disko) (23.00 ile 01.00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz soğuk içecek)

Casanova Bar (Kapalı Disko)(23:00 ile 02:00 saatleri arasında)(İthal kaliteli ve yerli alkollü içecekler, alkolsüz soğuk içecek)(yaz sezonunda kapalıdır.)

Servis Bar (Yemek Saatlerinde)

Vitamin Bar (10:00 18:00 saatleri arasında)(Sıcak soğuk, alkolsüz içecekler)(Spa)


Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir, 24 saat Alkollü ve Alkolsüz yerli ve bazı yabancı içecekler (Türk Dünya markaları) ücretsizdir. Özel şampanyalar, markalı şaraplar, özel viskiler, konyak ve likörler ücretlidir. Tüm restoran ve barlarda içki içecek servisi kadehle yapılmaktadır . Konsepte dahil içecekler şişe olarak servis yapılmaz . Servis görevlisi belirli bir alkol tüketiminden sonra kendine ve çevresine zarar verebilecek misafire alkol servis etmeme hakkına haizdir . Tedarik kaynaklı marka ve ürün temininde değişiklik oluşabilir.

Bütün servis noktalarında, konsept dahilinde olmayan ithal alkollü ve alkolsüz içecekler (Özel şampanyalar, markalı şaraplar, lüks içkiler, özel viskiler, konyak ve lüks likörler) ücretlidir.

En az 5 gece konaklamalarda A’La carte restoranlardan 1 kez (1 mutfak ) ücretsiz olarak faydalanılabilir.  5 gece altı konaklamalarda ücretlidir. 

A’ La Carte restoranlardaki alkollü içecekler (Konsept dışında olanlar) , Bar ve restoranlarda özel içecekler ücretlidir.

 • Aile Oteli
 • Aquapark Oteli
 • Balayı Oteli
 • Çocuk Dostu
 • Denize Sıfır
 • Mavi Bayrak

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.