• Horus Paradise Luxury Resort
Horus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury ResortHorus Paradise Luxury Resort

Horus Paradise Luxury Resort

SEÇENEKLER
  • Standart Oda
    Ultra Her şey Dahil
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER


* Tesisin 750 odası mevcuttur.

* Bahçe Odası: Tüm bahçe odaları french veya twin yataklı, 22-25 m², 2 kişi kapasiteli, bahçe manzaralı, 28 adet connection oda mevcut olup, odalarda minibar, saç kurutma makinesi, banyoda duş ve telefon, direkt hatlı telefon, 22 inch uyu yayınlı tv, emanet kasa, fayans zemin ve vrv klima mevcuttur.

* Deniz veya Kara Manzaralı Standart Odaları: Tümü ana binada 215 adet bulunan odalar 25-30 m², 3 kişi kapasiteli, deniz yada kara manzaralı, french yada twin yataklı, banyoda duşlu küvet ve telefon, minibar, saç kurutma makinesi, direkt hatlı telefon, banyoda telefon uydu yayınlı 26 inch lcd tv, emanet kasası, laminant zemin, merkezi klima (hava durumuna göre belirli saatlerde), mevcuttur.

* Sahil Standart Oda: Beach odaları deniz kıyısındaki direk deniz manzaralı 4 bloklarda yer almaktadır. Toplamda 42 oda, 22-28 m², 2 kişi kapasiteli, direk deniz manzaralı, seramik zeminli french ya da twin yataklı, minibar, saç kurutma makinesi, direk hatlı telefon, uydu yayınlı lcd ekranlı tv,banyoda duş ve telefon, emanet kasası ve vrv klima mevcuttur. 

* Bahçe Aile Oda: Bahçe odası ile aynı konfora sahip bu odalar 21 adettir. 2 yatak odalı, ara kapılı, french ve twin yataklı, 44 m², 4 kişi kapasiteli, bahçe manzaralı ve tek banyoludur.

* Resort Aile Oda: Resort standart oda ile aynı konfora sahip bu odalar 96 adettir. 2 yatak odalı, ara kapılı, french ve twin yataklı, 41-53 m², 4 kişi kapasiteli, bahçe yada havuz manzaralı ve tek banyoludur.

* Resort Standart oda: Tüm Resort odaları, her blokta 2 adet asansörün olduğu, konum olarakta hem denize, hem havuzlara yakın olan iki adet 5 katlı yeni bloklarda yer almaktadır. Toplamda 240 oda, 25-32 m², 3 kişi kapasiteli, bahçe yada havuz manzaralı, halı zemin, odalar french ve twin, veya french yataklı, minibar, saç kurutma makinesi, direk hatlı telefon, uydu yayınlı LCD ekranlı TV, banyoda telefon ve duş, emanet kasası ve VRV klima vardır

* Suit Odalar: toplam 45 adettir. 45-73 m², 3 kişi kapasiteli, bahçe veya havuz manzaralı, 2 odalı, ara kapılı, french ve twin yataklı ve tek banyoludur. Odalar banyoda duşlu küvet veya duş ve telefon, minibar, saç kurutma makinesi, direkt hatlı telefon, uydu yayınlı lcd tv, emanet kasa, laminant zemin, merkezi klima (hava durumuna göre belirli saatlerde) mevcuttur.

* Ana Bina Odaları; Tüm anabinada bulunan odalarımızda french yada twin yataklı, banyoda duşlu küvet, minibar, saç kurutma makinası, direk hatlı telefon, banyoda telefon, uydu TV yayını ve 26 LCD ekran TV, emanet kasası, zemin laminant, merkezi klima (hava durumuna göre saatli çalışır) mevcuttur.

* Garden Odalar; Tüm garden odalarımız standart, french yada twin yataklı, 22-25 m², hepsi bahçe manzaralı, 28 adet connection oda mevcut olup, odalarımızda minibar, saç kurutma makinası, direk hat telefon, 22 inch ekran TV, banyoda telefon, uydu Tv yayın, kasa, zemin fayans, VRV klima vardır. Garden bungalowlarında ayrıca zemin katlarında iki odadan oluşan family odalarımız da bulunmaktadır.

* Resort Odalar; Tüm resort odalarımız, yeni binalarda, konum olarak hem denize, hem havuzlara yakın olan iki adet 5- katlı bloklarda yer almaktadır. Her blokta 2 asansörümüz mevcut. Odalar french ve twin, yada french yataklı, hepsi bahçe veya havuz manzaralıdır. Odalarımızda minibar, saç kurutma makinası, direk hat telefon, LCD ekran TV, banyoda telefon, uydu TV yayın, kasa, halılı zemin, VRV klima vardır.

* Beach Odalar; Beach odalarımız deniz kıyısında direk deniz manzaralı 4 blokumuzda yer almaktadır. Odalar french ya da twin yataklı,  hepsi deniz manzaralıdır. Odalarımızda minibar, saç kurutma makinası, direk hat telefon, LCD ekran TV, banyoda telefon, uydu TV yayın, kasa, fayans zemin, VRV klima vardır.

* Odaların bazıları duşlu bazıları küvetlidir.

* Tesisin ana binasında 2 adet engelli odası mevcuttur.

* Bahçe Std. odalarda bebek konaklamasına müsaade edilmemektedir. 

Genel Özellikleri


* Ebeveynleri olmadan konaklayacak 18 yaş altı misafirler için muvafakatname talep edilmektedir.

* Tesiste bulunan Advanture Park hizmeti ekstra ücretlidir.

* Tesiste internet hizmeti ücretlidir.

* Mini Barlara her gün su ve soda ücretsiz konulmaktadır.

* 3 adet toplantı salonu mevcuttur.  Osiris 1362 kişilik 900 m², Egyptos 180 kişilik 90 m² ve Hermes 287  kişilik 318 m² genişliğindedir. 1 adet fuaye alanı bulunmaktadır, 269 m² genişliğindedir. 

* Tesis evcil hayvan kabul etmemektedir.


ANTALYA

Ultra Her Şey Dahil Konsept Özellikleri


Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında)(Açık Sınırlı Büfe)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Gece Büfesi (24 Saat)(Mini Büfe)

Gözleme (11:30 ile 16:00 saatleri arasında)(Ra&Ra Snack Restoran)

Snack (12:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ra&Ra Snack Restoran)

Dondurma (15:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ra&Ra Snack Restoran)

Gözleme (11:30 ile 16:00 saatleri arasında)(Nile Beach Snack Restoran)

Snack (12:00 ile 15:00 saatleri arasında)(Nile Beach Snack Restoran)

Dondurma ve Coffee Break (15:30 ile 16:30 saatleri arasında)(Nile Beach Snack Restoran)

Pişi (16:00 ile 17:00 saatleri arasında)(Nile Beach Snack Restoran)

A'La Carte Restoranlar;

La Rosette A'La Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu)(İtalyan)(7 gece üzeri konaklamalarda 1 defa ücretsizdir)

Tex Mex 'La Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu-Ücretsiz)(Meksika)(7 gece üzeri konaklamalarda 1 defa ücretsizdir)

Nile Sahil 'La Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu-Ücretsiz)(Balık)(7 gece üzeri konaklamalarda 1 defa ücretsizdir)

Nile Sahil Ocakbaşı 'La Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu-Ücretsiz)(7 gece üzeri konaklamalarda 1 defa ücretsizdir)

Barlar;

Sirius Lobby Bar (10:00 ile 24:00 saatleri arasında)(Belirli import alkollü içecekler, yerli alkollü-alkolsüz içecekler)

Ra&Ra (24 Saat)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)

Nile Beach Bar (10:00 ile 18:00 / 20:30 ile 23:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)

Papyrius Pool Bar (10:00 ile 24:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)

Horus Restoran Servis Bar (12:30 ile 14:00 / 19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)

Night Club (23:00 ile 02:00 saatleri arasında)(Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)

Vitamin Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Ücretli)


Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup, tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde 24 saat yerli içecekler ücretsizdir.

Konsept dışında import ve premium içkiler, şişeli içecekler, taze sıkılmış meyve suları ücretlidir. Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

A'la carte restoranlar 7 gece üzeri konaklamalarda 1 defa , 1 Mutfak ücretsizdir bir A'La Carte  için 1 kere rezervasyon yapılabilmektedir.

Türk kahvesi lobbyde ücretsizdir.


  • Aile Oteli
  • Aquapark Oteli
  • Denize Sıfır

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Horus Paradise Luxury Resort ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.