• Larina Thermal Resort & Spa
Larina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & SpaLarina Thermal Resort & Spa

Larina Thermal Resort & Spa

*Balayı rezervasyonları tesise girişten en az 4 saat önce tesise bildirilmelidir. Geç saatlerde yapılan/yapılacak olan balayı rezervasyonları için süsleme yapılamamaktadır.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER


*Tesiste toplam 330 adet oda bulunmaktadır. 

*Standart Oda : 240 adettir. 25 m² genişliğindedir. Uydu yayınlı TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet, Duş WC, Fön Makinası bulunmaktadır. Standart odalarda 1 çift kişilik yatak + 1 adet tek kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak ya da 3 tek kişilik yatak bulunmaktadır.  Maximum 3 kişi konaklamasına uygundur.

*Ara Kapılı Aile Odası: Oda : 90 adettir. Ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. 32 m² genişliğindedir. Uydu yayınlı TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet , Duş WC, Fön Makinası bulunmaktadır. 1 adet çift kişilik yatak + 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum 4 kişi konaklamasına uygundur. 

*Çatı Aile Odası: 32 adettir.  32 m² genişliğindedir. Split Klima, Minibar, uydu yayınlı TV, Internet , Küvet,Telefon, WC, Fön Makinası bulunmaktadır.1 adet çift kişilik yatak + 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.  Maximum 4 kişi konaklamasına uygundur. 

*Odalarda (duş) termal su kullanılmaktadır. 

* Tesiste ek yatak bulunmamaktadır.Genel Özellikler

* Tesiste 04.10.2023 ile 01.09.2024 tarihleri arasında yapılacak olan 5 gece ve üzeri konaklamalara özel % 5 indirim uygulanır. 

* Tesiste 04.10.2023 ile 01.09.2024 tarihleri arasında yapılacak olan balayı misafirlerine özel konaklamalarda geçerli ekstra % 5 indirim uygulanır. (Nikah tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde konaklamak şartıyla) 

* Tesiste daha önce konaklayan misafirlere 04.10.2023 ile 01.09.2024 tarihleri arasında yapılacak olan konaklamalara özel %5 indirim uygulanır. ( 2019,2020,2021,2022 ve 2023 yılları içerisinde konaklayan misafirlere uygulanır, eski rezervasyon numarası gerekir.)

* Tesiste 04.10..2023 ile  01.09.2024 tarihleri arasında yapılacak 65 yaş üstü olan tüm misafir konaklamalarına özel % 5 indirim uygulanır. (Özel günleri kapsamamaktadır.)

* Balayı İndirimi, Daha Önce Konaklayan İndirimi , 65 Yaş Üstü İndirim ve Uzun Dönem İndirimleri herhangi ikisi birlikte kullanılamaz. Sadece bir indirim kullanılabilir.  İndirimler belirli oda tiplerinde geçerlidir.

*Tesis 3 kattan oluşmaktadır. 

*Tesis genelinde internet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

*Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

*Balayı rezervasyonları tesise girişten en az 4 saat önce tesise bildirilmelidir. Geç saatlerde yapılan/yapılacak olan balayı rezervasyonları için süsleme yapılamamaktadır. 

*Minibarlarda girişte 3 adet (bardak) su verilmektedir.

* Bay, bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

*Tesiste 1000 kişilik toplantı salonu mevcuttur. (Ses, görüntü, ışık ekipmanları ücretsizdir.)

* Tesisin Sürdürülebilir Turizm Sertifikası bulunmaktadır.

Termal Su Ve Faydaları

Kaynaktan gelen suyu içmek gastrit, mide Ülserine ve mide asidini azaltarak tamponlayıcı etkisiyle şikâyetlerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Müzmin kabızlık gibi rahatsızlıklara ve safra kesesinde oluşan çamur ve taşlara da iyi gelmektedir. Bikarbonat içeriği sayesinde şeker hastalarındaki kanın asitlik eğilimini azaltıp kan tablosuna olumlu etkisi vardır. Thermal Havuz şifalı sıcak sular eşliğinde ve buharla birlikte vücuda sağlık katmaktadır. Thermal sulardan maksimum 15-20 dakikalık periyotlar belirleyerek günde 3- 4 kez faydalanabilirsiniz. Yemek yenildikten sonra kendinizi kötü hissedeceğiniz ve metabolizmanın yavaşlaması nedeni ile girilmemesi gerekmektedir. Alkol alındıktan sonra kesinlikle girilmemesi gerekmektedir. Yüksek tansiyon ve solunum rahatsızlığı olanlar kesinlikle girmemelidir. Türk Hamamı bol su eşliğinde sabun, kese, köpük, buhar ile kendinizi tertemiz hissedeceğiniz geleneksel kültürdür Klasik sauna ahşapları (Fin Çamı – Redwood) ile hazırlanan, atmosferi 90 – 110°C sıcaklık ve %10 - 25 nem esasına göre çalışan kuru saunadır. Buhar odası vücut toksinlerinden arınmaya yardımcı olmak için cildin gözeneklerini açmaktadır. Isı ve nem sayesinde ağrıyan kasları veya artrit sakinleştirici, stresten arınarak rahatlama gibi vücut temizliğinde faydaları görülmektedir. Romatizmal Hastalıkların kronik dönemleri Fibromiyalji, miyosit, tendinit gibi yumuşak doku hastalıkları Bel, boyun fıtığı ve diğer eklem ağrıları, spor yaralanmaları Ruhsal gerginlik ve genel stres bozuklukları, uykusuzluk ve kronik yorgunluklar Nörolojik rahatsızlıklar, beyin sinir, ortopedik operasyonlar sonrası rehabilitasyon tedavisi Cerebral Oalsy tedavisi, Kaşıntı ve döküntülü Cilt rahatsızlıkları Osteoratrit gibi eklem hastalıkları, Kireçlenmeler ve Osteoporoz.Pamukkale

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri 


 Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) (Açık Büfe) 

Cofee Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında) (çay, kahve, börek, kısır, poğaça vs. )

Kahvaltı esnasında çay ve kahve ücretsizdir. Diğer Tüm içecekler ücretlidir.
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri 


 Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) (Açık Büfe) 

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) (Açık Büfe)

Cofee Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında) (çay, kahve, börek, kısır, poğaça vs. )

Kahvaltı esnasında çay ve kahve ücretsizdir. Diğer Tüm içecekler ücretlidir.


Tesiste konaklayan misafir sayısı 10 kişi ve altındaysa set menü uygulanmaktadır.

- Tesiste 3 kapalı , 1 adet açık olmak üzere toplam 4 adet termal havuz bulunmaktadır. Kapalı havuzlardan bir tanesi bayanlara özeldir.

- Odalardaki banyo havluları havuzda kullanılabilmektedir. 

-Termal Havuzlar 09:00 ile 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Normal Havuzlar 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

- Termal havuzlarda 4 yaş altı çocuk misafirler için  ebeveyn gözetimi şarttır. 

- Termal Havuz sıcaklığı  28 ile 43 derece arasında değişmektedir. 


 

 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Şemsiye
 • Açık Termal Havuz
 • Bayan Kapalı Termal Havuz
 • Havlu
 • Açık Çocuk Havuzu
 • Karma Kapalı Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.

 • Aile Oteli
 • Alkolsuz Hizmet Veren Tesis

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Larina Thermal Resort & Spa ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.