• Aquafantasy Aquapark Hotel & Spa
Aquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & SpaAquafantasy Aquapark Hotel & Spa

Aquafantasy Aquapark Hotel & Spa

Muhteşem eğlence ile tatilinizi keyifle geçirebilirsiniz... Aqua Fantasy Aquapark Hotel & SPA, Selçuk Pamucak Plajı mevkiinde denize sıfır konumda bulunmaktadır.
SEÇENEKLER
  • Standart Oda
    Ultra Her şey Dahil
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER


Oda Özellikleri


* Tesisin toplam 489 odası mevcuttur.

* Standart odalar 29 m² büyüklüğündedir. Maximum 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk konaklayabilir. Odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir adet tek kişilik yatak bulunuyor.

* Aile odaları 35 m² büyüklüğünde. Maximum 4 yetişkin veya 3 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir. Odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik yatak ve bir adet yatak olabilen koltuk bulunuyor. Seperasyonlu ve seperasyonsuz olmak üzere iki tip aile odamız bulunmaktadır.

* Aile suiti odalar 41 m² büyüklüğünde 2 ayrı odadan oluşmaktadır. Maximum 4 yetişkin veya 3 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir. Ebeveyn odasında bir adet çift kişilik yatak, çocuk odasında iki tek kişilik yatak bulunmaktadır.

* Superior odalar 35 m² büyüklüğündedir. Maximum 2 yetişkin 2 çocuk konaklayabilir. Odada bir adet çift kişilik yatak ve bir adet yatak olabilen kanepe (sofa) bulunmaktadır.

* Superior Aile suit odalar bir standart oda ve bir aile odasının ara kapıyla birbirine bağlandığı 49 m² büyüklüğündeki superior aile suitlerde; bir adet çift kişilik yatak, dört adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum 5 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir.Genel Özellikler* İnternet erişimi odalarda ve genel alanlarda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

*Minibar; günlük soft içecekler (2 kola, 2 fanta, 2 soda ve 2 küçük su) ile ücretsiz doldurulmaktadır. 1 adet 1,5 Lt büyük su ile her gün yenilenmektedir.

*Tesisin ana restoranında yaz sezonunda glütensiz, vegan ve laktozsuz ürünlerin servis edildiği ayrı bir büfe bulunmaktadır. Bu ürünlerin hazırlanması için ana mutfakta ayrı bir bölüm mevcuttur. Şeker hastaları için ayrı bir büfe bulunmamaktadır; tesis çalışanlarıyla iletişime geçen misafirler için imkanlar dahilinde yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

*Doğum Günü Paketi : Odaya meyve sepeti ve şarap ikramı, Tebrik kartı, A'La Carte Rezervasyon önceliği. (Misafirler misafir ilişkileri departmanında ücretli olarak pasta sipariş edebilmektedir.)

* Özel Sağlık Talebi Detayları; Vejeteryanlara özel büfe veya etiketleme hizmeti Tüm ana öğünlerde özel diyet büfesi, Ana öğünlerde tansiyon, alerji diyabet v.b. sağlık durumlarına uygun gıdaların seçilebilmesini sağlayan özel etiketleme sistemi veya bilgilendirme hizmetleri Omurga rahatsızlıkları, hamilelik, alerji v.b. durumlarda, ek yastık, pike gibi oda malzemesi temini Ana restoranda hizmet alınması mümkün olmayan rahatsızlıklarda odaya özel gıda servisi Astım, alerji v.b. gerekli hallerde günde 2 kez oda temizliği hizmeti Genel kullanım alanlarına yakın oda * Özel sağlık talebi teması dahilinde sunulan ücretli ve ücretsiz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi tesis tarafından verilmektedir.

*Temel Su Parkı Kuralları: Fiziksel engellilerin, aşırı kiloluların, boyun, sırt, kalp rahatsızlıkları olanların ve hamile bayanların kaydırakları kullanması uygun değildir. Aktiviteler esnasında 12 yaş altı çocuklara bir yetişkin tarafından refakat edilmelidir. Bazı kaydırakları 120 ile 140 cm altı çocukların kullanması uygun değildir. Bebekler ve 3 yaş altı çocuklar için havuzları kullanmadan önce suya dayanıklı özel çocuk bezi kullanılması zorunludur. Standart çocuk bezleri uygun değildir.

* Tekerlekli Sandalyeye Uygun Detayları; Yürüme engellilere uygun plaj düzenlemeleri Genel alanlarda özel tuvalet Tekerlekli sandalyeye uygun kapalı alan rampaları Tekerlekli sandalyeye uygun açık alan rampaları Özel klozet, lavabo, batarya, ayna ve duş alanı bulunan banyo Zeminden yüksekliği en fazla 100 cm olan oda kartlığı ve priz vb teçhizat Tekerlekli sandalyeye uygun oda zemini Rahat hareket edebilecek şekilde dekore edilmiş oda Giriş katı veya birinci kata kolay ulaşılabilen oda Tesis girişinde tekerlekli sandalyeye uygun standartta rampa Özel olarak ayrılmış engelli otoparkı * Tekerlekli sandalyeye uygun teması dahilinde sunulan ücretli ve ücretsiz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi tesis tarafından verilmektedir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.


Pamucak / Kuşadası

Ultra Her şey Dahil Konsept Özellikleri


Kahvaltı  (07:00 ile 10:30  saatleri arasında) (Oasis Restoran)

Kahvaltı (09:00 ile 10:30 saatleri arasında) (Pearl Garden Restoran)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30  saatleri arasında) (Oasis Restoran)

BBQ Pearl Garden Res Öğle Yemeği (12:00 ile 14:30  saatleri arasında) 

Öğle Yemeği (12:00 ile 14:30  saatleri arasında) ( Pearl Garden Restoran)

Akşam Yemeği (18:30 ile 21:30) (Oasis Restoran)

Priate Burger House (12:00 ile 16:00 saatleri arasında) (Snack)

Meze Restoran (12:00 ile 16:00 saatleri arasında) (Snack)

Pearl Garden Restoran (14:30 ile 16:00 saatleri arasında) (Snack)

Lotus Patisserie (11:00 ile 19:00 saatleri arasında)

Dondurma Servisi (14:00 -16:00 ile 19:30- 21:00 saatleri arasında)

Mini Açık Gece Büfesi (23:30 ile 02:00 saatleri arasında) (Oasis Restoran)

Gece Snack Servis (02:00 ile 07:00 saatleri arasında) (Oasis Restoran)


A'La Carte Restoranlar;

Le Mezze Türk A'La Carte Restoran (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Rezervasyonlu) (Konaklama süresince 1 defa 1 mutfak ücretsiz)

Marine Balık A'La Carte Restoran (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Rezervasyonlu) (Konaklama süresince 1 defa 1 mutfak ücretsiz)

Marios İtalyan A 'La Carte Restoran (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Rezervasyonlu) (Konaklama süresince 1 defa 1 mutfak ücretsiz)

Mandarine Asya A'La Carte Restoran (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Rezervasyonlu) (Konaklama süresince 1 defa 1 mutfak ücretsiz)

Pirate El Çeşitleri A'La Carte Restoran (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Rezervasyonlu) (Ücretli) (Konaklama süresince 1 defa 1 mutfak ücretsiz)


Barlar;

Lobby Bar  (08:00 ile 00:00 saatleri arasında) (08:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Irish Bar (22:00 ile 08:00 saatleri arasında) (22:00 ile 08:00 saatleri arasında)

Atlantis Havuz Bar (Yetişkin) (10:00 ile 18:00  saatleri arasında)

Fontana Havuz SwimUp Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Pearl Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Sailors Beach Bar (10:00 ile 00:00 saatleri arasında)


Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli/yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsizdir. Sıcak içecekler; kahve, espresso, cappucino, Türk kahvesi, demleme Türk çayı ve aromatik bitki çayları servis edilmektedir. A'La Carte Restoranlardan konaklama süresince bir defa bir mutfaktan yararlanılabilmektedir.

  • Aile Oteli
  • Aquapark Oteli
  • Çocuk Dostu
  • Denize Sıfır

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Aquafantasy Aquapark Hotel & Spa ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.