• Erta Soyak Otel Uludağ
Erta Soyak Otel UludağErta Soyak Otel UludağErta Soyak Otel UludağErta Soyak Otel UludağErta Soyak Otel UludağErta Soyak Otel Uludağ

Erta Soyak Otel Uludağ

Dünyanın en güzel dağlarında kayak yapmaya gelin Kar motorları, atv, kızak gibi tekerlek ve paletli araçlarla kar gezileri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kayak yapmayacak olanlar öncelikle oteller bölgesinin 3 km lik gezi parkurunda, temiz havada zindelik kazandıran yürüyüşler yapabiliyor.
SEÇENEKLER
  • Standart Oda
    Tam Pansiyon
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER


Oda Özellikleri

* Tesisin 39 odası mevcuttur.

* Standart Odalar 20 -25 m² genişliğindedir.

Tüm odalarda Merkezi Isıtma Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, Uydu Tv, Laminant Zemin, Telefon, Minibar, Kasa, 220V Elektrik mevcuttur.


Genel Özellikler

* Tesisin kayak pistine mesafesi 50 metre mesafededir.

* Minibara girişte su bırakılmaktadır, ücretsizdir.

*Tesiste Aralık ve Mart ayında hafta içi konaklamalarda (Pazar-Perşembe) Ayakkabı ve Baton ücretsiz verilmektedir.

* Tesisin kayak odasında kayak ve kayak ekipmanları temin edilebiliyor. Deneyimli kayak ve snowboard hocaları eşliğinde her yaştan kayak severe eğitim veren bir kayak okulu da mevcut. Kayak yapmak istemeyen misafirler ise Oteller Bölgesi’nin 3 km’lik gezi parkurunda temiz havanın tadını çıkarabilir.

* Tesis ücretli olarak sunulan Tek Kart sistemine dahildir. Skipass ücretlidir. 

* Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. **1. Bölge: Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Ağaoğlu Telesiyej, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej **2. Bölge: Volfram Datachable Lift, Kırkgözler Teleski, Baia Teleskii, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej


* Wifi odalarda ve lobby de ücretsizdir.


* Türk kahvesi, alkollü içecekler ücretlidir.


* Tarkan Kayak okulu, kayak dersleri, atv ve kar motoru ücretlidir. Ski-Pass, Kayak Okulu, Oda Servisi, Kayak Dersleri, Kayak Malzemeleri, Kar Motoru Doktor, Çamaşırhane.Alkollü içecekler,Türk Kahvesi ücretlidir.


Bursa

Tam Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)(Açık Büfe)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)(Açık Büfe)

Coffee Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:30 ile 21.30 saatleri arasında)(Açık Büfe)

Gece Çorbası (00:00 ile 00:30 saatleri arasında)

Lobby Bar (10:00 ile 00:00 saatleri arasında)(Soft İçecek)

Konaklamaya giriş günü coffee break ile başlar, öğle yemeği ile sona ermektedir. Tüm alkollü içecekler ve Türk kahvesi ücretlidir.

  • Aile Oteli

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Erta Soyak Otel Uludağ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.