• Labranda Mares Marmaris
Labranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares MarmarisLabranda Mares Marmaris

Labranda Mares Marmaris

Ege Denizi'nin büyüleyici kıyı şeridinde inşa edilmiş her şey dahil Labranda Mares Marmaris'te kokulu çam ağaçları, serinletici bir deniz meltemi ve bolca güneş ışığı bulunmaktadır.
SEÇENEKLER
 • Bahçe Manzaralı Bungalov Stand
  Ultra Her şey Dahil
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Ana Bina Bahçe Manzaralı Stand
  Ultra Her şey Dahil
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER


Oda Özellikleri

* Tesisin 441 odası mevcuttur.

* Bahçe Manzaralı Bungalov Standart Oda; 26-30 m² genişliğindedir. Maximum 2 yetişkin +1 bebek  konaklamasına uygundur.

* Ana Bina Bahçe Manzaralı Standart Oda ; 26-32 m² genişliğindedir. Maximum 2 yetişkin +1 çocuk  konaklamasına uygundur.

* Ana Bina Deniz Manzaralı Standart Oda; 26-32 m² genişliğindedir. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur.

* Ana Bina Yandan Deniz Manzaralı Superior Oda; 26-32 m² genişliğindedir. Maximum 2 yetişkin +1 bebek  konaklamasına uygundur.

* Bahçe Manzaralı Bungalov Aile Odası; 48-54 m² genişliğindedir. Maximum 4 yetişkin  konaklamasına uygundur. Ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. 

* Superior Bahçe Manzaralı Bungalov Aile Odası; 48-54 m² genişliğindedir. Maximum 4 yetişkin + 1 çocuk konaklamasına uygundur. 2 yatak odası ve1 salon bulunmaktadır. 

Genel Özellikleri

* Tesisin 5 adet misafir asansörü bulunmaktadır.

* Minibara soft içecek dolumu yapılmaktadır.

* Tesiste teknik ekipmanları ile 8 adet toplantı salonları mevcuttur, ücretlidir.

* Ücretsiz internet erişimi odalarda ve genel alanlarda  sunulmaktadır.

* Tesise giriş saati 15:00, çıkış saati ise 12:00'dır.

* Tesisin Sürdürülebilir Turizm Sertifikası bulunmaktadır.

*Evcil hayvan tesisin müsaitliğe göre kabul edilmekte olup, rezervasyon öncesi tesisten onay alınması gerekmektedir ve ekstra ücretlidir. Tesise 20 kg.’a kadar olan köpek ve kediler kabul edilir. Her bir oda bir adet orta boy veya 2 adet küçük evcil hayvan  için uygundur. Otele giriş esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerimiz ilgili  Feragat  Formu’nu okuyup imzalamalıdır. Evcil hayvanınızın aşı kartları ile diğer belgeleri  rezervasyon ve otele giriş esnasında ibraz edilmelidir. Bir yatak ve iki mama  kabı içeren evcil hayvan hoş geldin seti otel tarafından sunulacaktır. İlave olarak kediler  için tuvalet  kutusu ve temizlik  küreği de sunulacaktır. Ortak alanlarda evcil hayvanlar tasmalı olarak veya  kapalı taşıyıcıda gezdirilmelidir. Evcil hayvanlar yiyecek içecek alanlarının dışında tutulmalıdır. Evcil Hayvan Politikası Otelin temizlik veya teknik personeli odada çalışırken evcil  hayvan sahibi misafirlerimiz de odada bulunmalıdır. Misafirler evcil hayvanlarını odada bırakırken resepsiyona bilgi vermelidir. Oteldeki diğer misafirlerimizin konforu için, evcil hayvan sahibi misafirlerimiz konaklama yapacak evcil hayvanlarının çevreyi rahatsız etmeyeceğini ve gürültü yapmayacağını temin etmeleri gereklidir. Otel,  misafirlere ait evcil  hayvanların sağlık ve güvenliği  ile  ilgili olası sorunlardan hiçbir şart altında mesul tutulamaz. Evcil hayvanınızın konaklamasını konforlu hale getirmek ve tüm misafirleri için temiz bir ortam sağlamak amacıyla, evcil hayvan konaklaması için günlük ek ücret alınmaktadır. Evcil hayvan sahibi  misafirler evcil  hayvanlarının neden olabileceği  hasar ve kirlenmeden maddi olarak sorumlu olacaklardır. Mevsime bağlı  hizmet şartları değişiklikleri olabileceğinden, evcil hayvan ile yapılacak konaklamalar  için rezervasyon sırasında rezervasyon ekibinden teyit alınması gereklidir.

Marmaris

Öne Çıkanlar : 

 • Denize sıfır
 • A la Carte Restourant
 • Özel plaj
 • Balayı konsepti
 • Mavi bayraklı
 • Su kaydırağı
 • Çocuk dostu
 • Aile oteli

İçmeler

Ultra Her Şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:00 ile 14:00 saatleri arasında)

Snack Saati (12:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)

Gece Snack (00:00 ile 01:30 saatleri arasında)

Barlar;

Pool Bar (09:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Beach Bar (09:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Lobby Bar (24 Saat)

Sultan Bar (12:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Coco Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında) (Ücretli)

Wine Cellar (Şarap Mahzeni)(Ücretli)

Capri Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Ücretli)

A'La Carte Restaurantlar;

Luigi 's İtalian A'La Carte Restaurant  (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(7 gece ve üzeri  konaklamalarda 1 defaya mahsus Ücretsiz)(Rezervasyonlu)(Alkollü içecekler Ücretli)

Meyhane Balık  A' La Carte Restaurant (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretli)(Rezervasyonlu)

Çamlık A'La Carte Restaurant (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(7 gece ve üzeri  konaklamalarda 1 defaya mahsus Ücretsiz)(Rezervasyonlu)(Alkollü içecekler Ücretli)

Dragon Asya A' La Carte restaurant (19:00 ile 22:00 saatleri arasında)(7 gece ve üzeri  konaklamalarda 1 defaya mahsus Ücretsiz)(Rezervasyonlu)(Alkollü içecekler Ücretli)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü, alkolsüz ve bazı yabancı içecekler 24 saat Lobby Bar'da ücretsizdir.  Pastanede kek ve kurabiye ve sıcak ve soğuk alkolsüz içecekler ücretsizdir. Yaş pasta ve tatlı çeşitleri, dondurma çeşitleri, ithal içecekler ücretlidir. 

 • Aile Oteli
 • Balayı Oteli
 • Çocuk Dostu
 • Denize Sıfır

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Labranda Mares Marmaris ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.